WIELKI SUKCES UCZENNIC „SWARZĘDZKIEJ CZWÓRKI”

W piątek 26 i w sobotę 27 kwietnia w Klubie Raszyn odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Piosenki Filmowej Musicalowej i Aktorskiej o „Złoty Laur” Stowarzyszenia Galiarda. Swarzędzką Czwórkę reprezentowało 10 uczestniczek zajęć wokalnych jakie prowadzę od kilkunastu lat, z drugiej, trzeciej, piątej klasy oraz tegoroczna maturzystka Wiktoria Kaleta. Z ogromną radością chciałbym poinformować Państwa o wielkim sukcesie osiągniętym przez dzieciaki. Grand Prix całego konkursu zdobyła Wiktoria Kaleta śpiewając piosenkę „Skyfall”

Małe Grand Prix dla trzech kategorii wiekowych Ala Mostek śpiewając arię św. Magdaleny „I Don’t Know How to Love Him z filmu Jesus Christ Superstar.

W drugiej kategorii wiekowej II miejsce zajęła Amelka Kolańczyk śpiewając piosenkę z filmu Król Lew II „Miłość drogę zna” wyróżnienie w tej kategorii wiekowej otrzymała Paulinka Szulkowska śpiewając „Kaczkę dziwaczkę” Dla dzieciaków taki sukces to ukoronowanie talentu, wielkiej wrażliwości, radości ze śpiewania. Ważne jest też to, że są one dla siebie „przyjaciółkami od serca”. Wspólnie cieszą się z sukcesów i są ze sobą w chwilach trudnych. Dla mnie to powód do ogromnej dumy, radość i motywacja do dalszej pracy. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć i nagrań z występów dzieciaków.

Jerzy Kot

Nagrania z występów: