Deutsche Erfinder, Entdecker, Denker… – Niemieccy wynalazcy, odkrywcy, myśliciele

W Naszej Szkole organizowany był konkurs plastyczno – językowy pt. „Deutsche Erfinder, Entdecker, Denker…” – „Niemieccy wynalazcy, odkrywcy, myśliciele…”

W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-8. Prace wykonane przez uczniów były bardzo pomysłowe, cechowała je wielka kreatywność. Jury miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Po naradach pierwsze miejsce zajął uczeń klasy 6b Filip Jędrzejczak, drugie miejsce zajęła uczennica klasy 8b Julia Trząsalska, trzecie miejsce zajęła uczennica klasy 4b Julia Łusiak. Wyróżnienie otrzymują: Marta Jastrzębska (klasa 5c), Wiktor Drewniak (klasa 6b), Bartosz Łusiak (klasa 6b),  Maksymilian Wojdak-Chałupka (klasa 8a) oraz Szymon Szatkowski (klasa 8b). Gratuluję wszystkim!

Organizator konkursu

Lilla Tkacz