MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ W PIŁCE NOŻNEJ

W czwartek, 4 kwietnia uczestniczyliśmy w Mistrzostwach MiG Swarzędz w piłce nożnej igrzysk dzieci. W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły z naszej Gminy. 10 zespołów zostało podzielonych na dwie grupy po 5 zespołów. W grupie mieliśmy do rozegrania 4 mecze I wszystkie 4 wygraliśmy zdobywając 1 miejsce w grupie. Pokonaliśmy SP 5 Swarzędz 2:0, SP 2 Swarzędz 3:0, SP 1 Zalasewo 3:0 oraz SP Kobylnica 2;1.

W półfinale spotkaliśmy się ze Szkołą Podstawową nr 2 z Zalasewa i niestety przegraliśmy 3:0. W meczu o 3 miejsce po wyrównanym meczu przegrywamy 1:0 z SP I Zalasewo i zajmujemy ostatecznie 4 miejsce. Pierwsze miejsce zdobywa SP II Zalasewo, które w finale pokonało 2:1 SP 3 w Swarzędzu.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim drużynom za sportową rywalizację. Osobne podziękowania dla SP3 za organizację zawodów.

Skład reprezentacji: Maksymilian Matuszak, Franciszek Zieliński, Tymoteusz Wujkowski, Bartosz Łusiak, Michał Mikito, Wojciech Bigus, Antoni Baszyński i Filip Jędrzejczak.

Brawo chłopacy!

Opiekun: Tomasz Klepacz