X Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej

W dniu 25.03.2024 w holu szkoły odbył się X Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej. W tegorocznym mali artyści rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych: Oddziały przedszkolne, klasy pierwsze, drugie i trzecie. W tym rekordowym pod względem ilości uczestników konkursie wzięło udział 42 uczniów. Dzięki Radzie Rodziców SP-4 , Panu Rafałowi Kołodziejczakowi , Panu Tomkowi Lewandowskiemu , pani Małgosi Krupeckiej , udało się ufundować laureatom i wyróżnionym uczniom statuetki , nagrody rzeczowe i książkowe, oraz słodkie upominki.

Po przesłuchaniu wszystkich uczestników Jury w składzie:

Przewodnicząca  p. dyr. Arleta Łukasik

Członkowie:

p. Wojciech Wietrzyński

p. Milena Wojtkowiak

p. Justyna Gordon,

przyznało nagrody następującym uczestnikom konkursu:

Na poziomie oddziałów przedszkolnych pierwsze miejsce wyśpiewała Alicja Dąbrowska. Drugie miejsce Jakub Grzelewski. Trzecie miejsce Nikola Baran. Wyróżnienie otrzymała Alicja Napieraj.

Na poziomie klas pierwszych, pierwsze miejsce zajęła Maja Rynkowska, drugie Jakub Reich, trzecie Adam Nowak. W tej kategorii Jury wyróżniło Antosię Sobczyk i Patrycję Idczak.

Najliczniejszą grupę uczestników reprezentowali uczniowie klas drugich. Pierwsze miejsce w tej kategorii wiekowej zdobyła Esterka Lewandowska, drugie Amelka Kolańczyk, trzecie Paulinka Szulkowska. Jury po burzliwych obradach przyznało też sześć wyróżnień dla:

Oli Szyszko, Maksa Nowaka, Amelki Siedleckiej, Marysi Czachor, Oliwii Szymkowiak, Michaliny Borowiec.

Wśród uczestników klas trzecich, pierwsze miejsce zdobyła Julia Bigas, drugie Victoria Bocharova, trzecie Helenka Biskupska. Wyróżnione zostały Ewa Skraburska, Zosia Świderska i Zuzia Adamska.

Nagrodę Grand-Prix otrzymała Hania Droszcz uczennica trzeciej klasy.

Gratuluję!!!!

Bardzo dziękuję Jury konkursu, oraz p. Ani Pluta-Dąbrowskiej, panu Piotrowi Budzińskiemu paniom i panom z obsługi za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu konkursu.

Jurek Kot
Kliknij w zdjęcie!!!