Sukces uczennicy Czwórki

Z wielką radością informujemy o sukcesie naszej uczennicy Marleny Świątek z klasy 7b, która zdobyła tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Uczestniczka tegorocznej edycji konkursu wykazała się dużą wiedzą i umiejętnościami, ogromną ambicją i zaangażowaniem w naukę. Ten sukces jest tym bardziej cenny, iż konkurs przeznaczony był szczególnie dla uczniów klas ósmych, a Marlena jest dopiero uczennicą klasy siódmej.
Tytuł Laureata daje jej możliwość wyboru dowolnej szkoły średniej bez zdawania egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.
Sukces Marleny jest tez moim osobistym osiągnięciem, bo jako nauczyciel języka polskiego od początku widziałam ogromny potencjał i pokładałam w niej nadzieje na sukcesy. Ta wiara przyniosła oczekiwany rezultat.
Pragniemy też złożyć gratulacje Marlenie i jej Rodzicom, którzy byli ogromnym
wsparciem dla córki.

Lidia Buchholz

nauczyciel języka polskiego i koordynator konkursu