„BIEG PO ZDROWIE”

BIEG PO ZDROWIE w SP4…..

PROGRAM DEDYKOWANY UCZNIOM KLAS 4

17 października 2023 w Oddziale Higieny Dzieci i Młodzieży z Promocją Zdrowia w PSSE w Poznaniu odbyło się szkolenie prowadzone przez p. Emilianę Sowińską,  wprowadzające do realizacji kolejnej edycji programu „ Bieg po zdrowie” w bieżącym roku szkolnym . Celem programu jest zwiększenie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów  i używania e- papierosów. Podczas realizacji zajęć uczniowie będą mieli okazję dyskutować, wymieniać się argumentami, spostrzeżeniami i wynikami swoich obserwacji , co niewątpliwie pozwoli im na poszerzenie wiedzy i zrozumienie faktu, że to oni sami mają wpływ na stan swojego zdrowia. Bardzo istotny jest fakt, że w realizacji programu uczestniczą uczniowie, ich rodzice, wychowawcy i  nauczyciele przyrody.

KOORDYNATORZY PROGRAMU

Joanna Michalak i Faustyna Dunajewska