PARKRUN

Zapraszamy w najbliższą sobotę o godzinie 9:00 na kolejną edycję Parkrun nad jeziorem swarzędzkim. Przypominam, że każdy uczestnik pokonuje 5 km biegiem, marszem wyznaczoną trasę. Może to być uczeń, rodzic, znajomy. Do Parkrun można się również zgłosić jako wolontariusz.

Ważne żeby wcześniej się zarejestrować i wybrać klub – SP 4 Swarzędz (instrukcja dla przypomnienia poniżej). Od najbliższej soboty, każdy uczestnik będzie zdobywał punkt dla szkoły tylko poprzez zarejestrowanie i wybranie szkoły, nie będzie już możliwości jak do tej pory podawania organizatorom reprezentowanej szkoły na mecie. Rywalizujemy ze wszystkimi szkołami z gminy……Do tej pory prowadzimy, zdobyliśmy już 90 punktów, ale rywalizacja kończy się w czerwcu!!! Poniżej klasyfikacja szkół po ostatniej kolejce:

Poniżej link z instrukcją

file:///C:/Users/SP4/Desktop/Swarz%C4%99dzka%20Szkolna%20Liga%20parkrun.pdf

oraz strony na FB

#loveparkun#parkunjezioroswarzedzkie#wolontariatjestsuper#swarzedz

Przekazuję krótką fotorelację z ostatniej edycji

DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ AKTYWNOŚCI I WALKI O PUCHAR DLA SP4!!!

Agnieszka Ewertowska