PARKRUN – KOLEJNA EDYCJA

Miło nam podsumować kolejną kolejkę Szkolnej Ligi Parkrun… W sobotę 23 września naszą szkołę w Szkolnej Lidze Parkrun reprezentowały 27 osoby. Podobnie jak w ubiegłych tygodniach byliśmy najliczniejszą grupą spośród swarzędzkich szkół!!!

BRAWO!!! GRATULACJE DLA WSZYSTKICH! Z TYGODNIA NA TYDZEŃ JEST NAS CORAZ WIĘCEJ👍😁

Po dwóch kolejkach wyniki są następujące:

1. SP nr 4 w Swarzędzu -> 63 pkt,

2. SP w Kobylnicy -> 36 pkt,

3. SP nr 3 w Swarzędzu -> 9 pkt,

3. SP nr 2 w Swarzędzu -> 7 pkt,

5. SP nr 5 w Swarzędzu -> 5 pkt,

6. SP nr 1 w Zalasewie -> 2 pkt,

7. SP nr 1 w Swarzędzu -> 2 pkt,

7. SP w Paczkowie -> 1 pkt,

8. SP w Wierzonce -> 0 pkt.

Bardzo dziękujemy wszystkim za dotychczasowy udział i zapraszamy w najbliższą sobotę!!! PRZYPOMNĘ SOBOTA GODZ. 9:00 START ZA BUBYNKIEM PŁYWALNI!!!

Musimy być czujni, licznie reprezentować naszą szkołę w kolejnych edycjach, ponieważ wszystko może się jeszcze zmienić, do końca walki o PUCHAR dla zwycięskiej szkoły pozostało jeszcze ponad 40 edycji…..

Przypomnę, że należy się wcześniej zarejestrować i przypisać szkołę, można również odbyć wolontariat!

Zapraszam do fotorelacji poniżej z ostatniej edycji😊

Poniżej link z instrukcją

file:///C:/Users/SP4/Desktop/Swarz%C4%99dzka%20Szkolna%20Liga%20parkrun.pdf