WIELKI SUKCES UCZENNIC „SWARZĘDZKIEJ CZWÓRKI”

VIII Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek o „Złotą nutkę” pozostaje już we wspomnieniach i nagraniach. Na tegorocznym Swarzędzką Czwórkę reprezentowało 8 uczennic z klas od pierwszej do ósmej:
Ola Szyszko, Esterka Lewandowska, Amelia Kolańczyk z klas pierwszych, Ala Mostek , Tola Lewandowska, Jagoda Skrzypczak z klas czwartych, Agnieszka Włodarczyk z klasy siódmej i Oliwia Tromska z ósmej. Konkurs podzielony był na sześć kategorii wiekowych w których każdy uczestnik bez względu na wiek mógł osiągnąć sukces, w każdej były wyróżnienia i nagrody(statuetki) za miejsca od pierwszego do trzeciego. Przewidziano także małe i wielkie Grand Prix dla najlepszego wykonawcy.
Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych. Dlatego z ogromną radością i dumą przyjąłem werdykt Jury. Ala Mostek z czwartej klasy zdobyła pierwsze miejsce w trzeciej kategorii wiekowej Ola Szyszko trzecie w pierwszej i Oliwia Tromska trzecie miejsce w piątej.
Oprócz tego Esterka Lewandowska i Amelka Kolańczyk otrzymały wyróżnienia. Na uwagę zasługuje także to ,że dziewczynki bez względu na zdobyte miejsce wspierały się, cieszyły z sukcesu koleżanek.
Gratuluję wszystkim uczestniczkom i zapraszam do obejrzenia nagrań z występów i galerii zdjęć z konkursuSkip to content