Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23 w klasach pierwszych

Rozpoczęcie roku szkolnego dla wielu uczniów i rodziców to duże przeżycie. Szczególnie jeśli jest to pierwszy dzień szkoły w życiu dziecka. Inne emocje towarzyszą uczniom wyższych klas niż siedmiolatkom idącym w ogóle po raz pierwszy do szkoły. I właśnie tak było w naszej szkole- przejęte dzieci, rodzice, nauczyciele, a także duma i radość z tak wspaniałej chwili, jaką jest pierwszy dzień „Małego Człowieka” w wielkiej szkole. Było uroczyście, z Pocztem Sztandarowym, hymnem, przemówieniem pani dyrektor oraz wesołymi piosenkami. Ale najważniejsze było „zawiązanie klas”, ponieważ od tej chwili jesteśmy już klasową rodziną i następnego dnia z uśmiechem na ustach wyruszymy do naszej szkoły 😉

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 😉

Wychowawczynie klas pierwszych

Skip to content