Konkurs szkolny „Pacynka ze skarpety”

W tym roku po raz kolejny w Naszej szkole odbył się konkurs z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa „Pacynka ze skarpety”. Celem konkursu było zainteresowanie tematyką związaną ze Światowym Dniem Zespołu Downa, rozwijanie empatii i wrażliwości w stosunku do osób z niepełnosprawnościami oraz rozwijanie kreatywności i wyobraźni plastycznej.

Konkurs był zorganizowany w dwóch kategoriach: dla dzieci z oddziałów przedszkolnych, klas   I –III , klas edukacyjno-terapeutycznych oraz dla uczniów klas IV-VIII.

Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością. Wiele prac było bardzo ciekawych i komisja konkursowa miała trudny wybór. Po długich naradach wybrano zwycięskie prace:

W I kategorii:

I miejsce – Maria Dopierała i Yana Pryimark klasa 8 ET

II miejsce – Daria Ławska klasa IB

III miejsce – Piotr Łakomy klasa IIIA

W II kategorii:

I miejsce – Weronika Nojek klasa VI B

II miejsce – Martyna Skibińska klasa 7E

III miejsce – Martyna Rewers klasa 6A

Przyznano również 3 wyróżnienia dla:

Aleksandry Osady klasa II B

Zuzanny Wachocz klasa 6 ET

Konrada Nowaka klasa IB

Bardzo dziękujemy Wszystkim uczestnikom za piękne i kreatywne prace zachęcamy do obejrzenia zdjęć i do następnego roku!

Magdalena Piechocka i Aleksandra Jankiewicz-Warkocka