Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu- „Kartka Na Dzień Mamy”.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za kreatywność, włożony trud i piękne prace.
Zwycięzcy konkursu:
I miejsce- Iga Górska kl.3d
II miejsce- Zuzanna Szymkowiak kl. 1d
III miejsce- Helena Rabura kl. 3d
Wyróżnienia- Alicja Algusiewicz kl.2b
Natalia Piechota kl.2d
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w następnym konkursie.
Wychowawczynie świetlicy I-III.



