Wyniki konkursu świetlicowego Kartka Na Dzień Mamy

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu- „Kartka Na Dzień Mamy”.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za kreatywność, włożony trud i piękne prace.

Zwycięzcy konkursu:

I miejsce- Iga Górska kl.3d

II miejsce- Zuzanna Szymkowiak kl. 1d

III miejsce- Helena Rabura kl. 3d

Wyróżnienia- Alicja Algusiewicz kl.2b

                      Natalia Piechota kl.2d

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w następnym konkursie.

Wychowawczynie świetlicy I-III.