Grosikowa Majówka w klasie 8et

W piątek, 22 maja, w ramach udziału w ogólnopolskim projekcie z zakresu edukacji finansowej „Od grosika do złotówki”, klasa 8et wybrała się na tradycyjną polską majówkę na polance przy „Układzie Słonecznym”. Majówka była uprzednio samodzielnie zaplanowana przez uczniów z wykorzystaniem Gwiazdy pytań”, rozmawialiśmy także na temat bezpieczeństwa i zachowań ekologicznych podczas wycieczek. Pogoda nam dopisała, więc wylegiwaliśmy się na słońcu, częstowaliśmy się smakołykami i graliśmy w karcianki.

Koordynator projektu
Joanna Lewandowska