W marcu i kwietniu uczniowie klas 5c z zaangażowaniem wykonali wiele różnorodnych zadań z projektu i świetnie się przy tym bawili. Wykonali:
- logo i projekt do projektu
- film – przedstawianie się,
- plakaty - portrety o swoim wymarzonym zawodzie,
- odstresowujące „gniotki” i kostki.
Kostki
Gniotki
Ponadto głosowali na najciekawsze logo i plakat projektu, wypełniali ankiety w wersji internetowej, nauczyli się planować budżet oraz rozmawiali o bezpiecznym korzystaniu z Internetu. Uczniowie mieli okazję nagrać krótkie filmiki, w których udzielali rad jak rozwiązać różne problemy. Natomiast nauczyciele biorący udział w projekcie co miesiąc spotykali się online w celu podsumowania działań i omówienia kolejnych.
Budżet:
Zapraszamy do galerii zdjęć
Sylwia Tarasiewicz
