Mamy ogromną przyjemność poinformować całą społeczność szkolną, że w dniach 29 kwietnia oraz 6 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystości wręczenia zaświadczeń Laureatom i Finalistom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2025/2026 zorganizowanych przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dr. Igora Bykowskiego. Uroczystość odbyła się w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z całej Wielkopolski, ich rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół. Uczniowie zostali nagrodzeni przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dr Igora Bykowskiego, oraz przez Wicekuratora Oświaty Panią Izabelę Liebert-Jędroszkowiak i Pana Wicekuratora Oświaty Wojciecha Szulca.
W tym roku szkolnym Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego został uczeń klasy 7a Brajan Ziarko, Finalistami Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego zostali Wiktor Kozłowski z klasy 7c oraz Franciszek Stoma uczeń klasy 6c.
Serdecznie gratulujemy uczniom, rodzicom oraz nauczycielom.
Agnieszka Ewertowska






