W dniu 5 maja 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w siatkówce plażowej. Do zawodów organizowanych w Zalasewie zgłosiło się siedem drużyn.
Szkołę Podstawową nr 4 ze Swarzędza reprezentowali: Wojciech Bigus, Tymoteusz Wujkowski i Bartosz Łusiak. Nasi chłopcy zagrali w pierwszej grupie, gdzie ich rywalami były drużyny ze: Szkoły Podstawowej z Kobylnicy, Szkoły Podstawowej z Paczkowa oraz Szkoły Podstawowej nr 2 ze Zalasewa. Chłopaki z Czwórki wygrali dwa spotkania, a jedno z zespołem ze Zalasewa przegrali. Takie rozstrzygnięcie pozwoliło im zająć w turnieju trzecią
pozycję. Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Łukasz Szybaj





