Już od poniedziałku przez kolejne trzy dni nasi najstarsi uczniowie przystąpią do egzaminu ósmoklasisty. To bardzo ważny moment w ich edukacyjnej drodze.
Życzymy wszystkim powodzenia, spokoju oraz wiary we własne możliwości. POWODZENIA!!!🍀🍀🍀
Społeczność Szkolna😊
