Wyniki Konkursu Pięknego Czytania

W ostatnich dniach kwietnia uczniowie z klas I-III wzięli udział w Konkursie Pięknego Czytania. Celem wydarzenia było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, doskonalenie techniki czytania oraz zachęcanie do sięgania po książki.

Uczniowie zmierzyli się z zadaniem głośnego czytania tekstu.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i bardzo dobrym przygotowaniem.

Po podsumowaniu wyników Jury wyłoniło zwycięzców

Na poziomie klas I
I miejsce – Jakub Makowski
II miejsce – Dominik Krzyżan
III miejsce – Mia Neldner

Na poziomie klas II
I miejsce – Sylwia Jauksz-Bednarek
II miejsce – Natalia Piechota
III miejsce – Marcel Strugarek , Maja Słoma

Na poziomie klas III
I miejsce – Dobrawa Niwińska
II miejsce – Tymoteusz Kubat
III miejsce – Rita Lewandowska , Maria Mirek

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do dalszego rozwijania pasji czytelniczej!

Organizatorzy: Anna Zgórecka, Izabela Matela, Marzena Waszak, Katarzyna Lewandowska