23 kwietnia 2026 roku w naszym szkolnym holu odbyła się dyskoteka primaaprilisowa.


Uczniowie bawili się znakomicie w rytmie świetnej muzyki, a parkiet ani na chwilę nie był pusty! Nie zabrakło ciekawych konkursów, w których wszyscy chętnie brali udział, a zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.
Całe wydarzenie przebiegło w radosnej i przyjaznej atmosferze, pełnej śmiechu i niesamowitej zabawy.
Podczas dyskoteki uczniowie mieli okazję wykazać się swoją kreatywnością przebierając się w następujących tematach: najmłodszy, najstarszy, sławna osoba, nauczyciel, królowa oraz król balu. Gratulacje osobą które zwyciężyły. To był naprawdę udany wieczór.
Alicja Michalak – uczennica klasy 7b
zapraszamy do galerii zdjęć poniżej
