W ramach obchodów Dnia Języka Angielskiego w naszej szkole zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie – tradycyjne „Tea Time”. Uczniowie klas 3d, 4a, 5a i 6a (pierwsza grupa) mieli okazję poznać brytyjski zwyczaj picia herbaty oraz spróbować napoju serwowanego w charakterystyczny dla Brytyjczyków sposób – z dodatkiem mleka.
Spotkanie było nie tylko okazją do degustacji, ale także do nauki poprzez doświadczenie. Uczniowie chętnie angażowali się w rozmowy w języku angielskim, poznawali nowe słownictwo oraz ciekawostki kulturowe.
Wydarzenie pokazało, że nauka języka może być przyjemna i inspirująca, zwłaszcza gdy łączy się ją z poznawaniem tradycji innych krajów.
Nauczyciele języka angielskiego
Zapraszamy do galerii poniżej – wystarczy kliknąć w zdjęcie.
