"Pokaż, jak dbasz o Planetę Ziemię"- edycja V- wyniki etapu międzyszkolnego. Z przyjemnością ogłaszamy, że nasze uczennice zajęły wysokie miejsca w międzyświetlicowym konkursie ekologicznym, wykazując ogromną kreatywność, estetykę.
A oto nagrodzone osoby:
II miejsce Alicja Algusiewicz kl.2b
III miejsce Michalina Cyl kl.2b i III miejsce Iga Górska kl.3d
Wyróżnienie:
Helena Rabura kl.3d


