Nasz wspólny wpływ na ochronę środowiska to codzienne działania całej społeczności Ziemi. Musimy chronić miejsca, w których żyjemy, uczymy się i pracujemy.
Bardzo ważne są działania na rzecz czystego powietrza, czystej wody, czystej energii oraz ochrony zasobów naturalnych.
Dołączając do AKCJI SPRZĄTANIA ŚWIATA porządkowaliśmy tereny wokół naszej szkoły, działaliśmy lokalnie na rzecz naszej planety.
Uczniowie klas szóstych wykonali EKO-KOMIKSY pt. „ Ratujemy ryby” , których bohaterowie zwracają uwagę na czystość wód powierzchniowych i konsekwencje niewłaściwego gospodarowania tymi życiodajnymi zasobami.
Faustyna Dunajewska
Zapraszamy do galerii zdjęć dokumentującej wspólną akcję uczniów I - VIII
Kliknij w zdjęcie

Kliknij w zdjęcie

Kliknij w zdjęcie
