WYNIKI VI SZKOLNEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO PTASIE STOŁÓWKA I JEJ GOŚCIE


W konkursie wzięli udział chętni uczniowie klas 4 – 8, którzy udokumentowali efekty swoich działań w formie filmowej relacji z „ ptasim bohaterem”.

Laureatami tegorocznej edycji konkursu zostali:

🥇1 miejsce – Maria Taalabi 6c, Amelia Siedlecka 4d, Alicja Michalak 7b,
🥈2 miejsce – Julia Łusiak 6b, Bartosz Łusiak 8b,
🥉3 miejsce – Amelia Frankowska 4c, Katarzyna Helt 5a.
Wyróżnienia: Marta Jastrzębowska 7c, Franciszek Weiss 6b.


Dziękujemy za Waszą aktywność i ciekawe pomysły. Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym !!!


Faustyna Dunajewska i Joanna Michalak

Galeria poniżej – wystarczy kliknąć w zdjęcie

Źródło: https://krakow.pl/aktualnosci/290130,29,komunikat,jak_dokarmiac_ptaki_zima_.html