WYNIKI XXVII WIELKOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOŻONARODZENIOWĄ KARTKĘ

         Ponad 3000 tysiące prac z placówek szkolnych, instytucji oświatowych i kulturalnych z terenu całej Polski wpłynęło na XXVII Wielkopolski Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową organizowany przez Zajezdnię Kultury w Pleszewie.

         Naszą Szkołę reprezentowały ” kartki bożonarodzeniowe” wykonane przez uczestników zajęć Koła Plastycznego “Plamka”.

         Finałowa Gala odbyła się  16 grudnia 2023 r. w Zajezdni Kultury w Pleszewie. Jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić 70  osób, przyznano 20 nagród i 50 wyróżnień. Wśród nagrodzonych znalazły się uczennice Naszej Szkoły.

W kategorii wiekowej klas IV-VI  Marta Jastrzębowska, uczennica klasy 5 c otrzymała wyróżnienie,

w kategorii wiekowej klas VII-VIII  Lena Wiśniewska uczennica klasy 8 b zajęła III miejsce, a Emilia Sacha, uczennica klasy 8 c otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych !!!!!

Anna Pluta – Dąbrowska

Skip to content