„ZACZAROWANA PIOSENKA”

W środę 25 października w progi naszej szkoły zawitali wyjątkowi artyści. Tego dnia odbył się Czwórkowy Przegląd Piosenki dla Osób Niepełnosprawnych „Zaczarowana piosenka”. Festiwal rozpoczął się piosenką w wykonaniu naszego szkolnego chórku. Następnie na scenie zaprezentowały się zespoły, duety i soliści ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu, Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. L. Grajka  oraz Szkoły Podstawowej nr 103 z Poznania. Gościem honorowym była pani Halina Benedyk, która wspierała artystów dobrym słowem. Był to dla wszystkich uczestników czas bardzo wyjątkowy. Każdy, niepowtarzalny występ ukazał wspaniałe talenty i emocje towarzyszące śpiewaniu. Na zakończenie uczestnicy, z rąk pani Haliny Benedyk i pani dyrektor Agnieszki Ewertowskiej, otrzymali upominki i zapozowali do pamiątkowego zdjęcia.
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogła odbyć się nasza wyjątkowa impreza: Fundacji „Dzieciaki Czwórki”, Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4, Cukierni Magdalenka.

Organizatorzy

Skip to content