PARKRUN

Poniżej fotorelacja i wyniki z ostatniej 169 edycji Parkrun. Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły!!! Cały czas prowadzimy, ale do walki o Puchar w ramach Szkolnej Swarzędzkiej Ligii Parkrun zostało jeszcze kilka miesięcy.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzenia sobotniego poranka😊😊😊

Przypominam, że spotykamy się w każdą sobotę o godzinie 9:00 za budynkiem pływalni. Naszą szkołę może reprezentować każdy…….udział w Parkrun jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji. Rejestracja w Parkrun jest jednorazowa. Na start należy przynieść ze sobą nadany podczas rejestracji Indywidualny Kod Uczestnika. Żeby reprezentować naszą szkołę należy wybrać w systemie Klub – Sp4 Swarzędz.

ZAPRASZAMY!!!

https://www.parkrun.pl/jezioroswarzedzkie/

Agnieszka Ewertowska

Skip to content