VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIOSENKI FILMOWEJ, AKTORSKIEJ I MUSICALOWEJ O „ZŁOTY LAUR” STOWARZYSZENIA GALIARDA

VIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Filmowej, Aktorskiej i Musicalowej o „Złoty Laur” Stowarzyszenia Galiarda już za nami. Pozostały wspomnienia zdjęcia i filmy z niesamowitych interpretacji piosenek  X Muzy. 90 wykonawców w sześciu kategoriach wiekowych dostarczyło wspaniałych przeżyć . Swarzędzką Czwórkę reprezentowały uczennice klas pierwszych , drugich, czwartych, piątych, siódmych , ósmych i Sandra Paetz, absolwentka naszej szkoły . W sumie 17 uczestniczek, (najliczniejsza grupa) .W pierwszej kategorii wiekowej(5-8 lat) III miejsce zajęła Aleksandra Szyszko Wyróżnienia otrzymały :Hanna Szyszko(5 lat z małym okładem), Zofia Budzińska, Amelia Frankowska, Amelia Kolańczyk, Paulina Szulkowska .W trzeciej kategorii wiekowej (11-12 lat) trzecie miejsce zajęła Tola Lewandowska, wyróżnienie przypadło Jagodzie Skrzypczak. W piątej kategorii wiekowej (15-17lat) trzecie miejsce zajęła Oliwia Tromska. W kategorii powyżej 18 roku życia , nagrodę specjalną otrzymała Sandra Paetz. Ciekawostką jest to, że wszyscy uczestnicy poza naszą szkołą biorą udział w zajęciach wokalnych organizowanych przez domy kultury, studia wokalne z całej Polski. My reprezentowaliśmy szkołę podstawową . Dla mnie to nobilitacja i powód do dumy. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć i filmików z nagraniami laureatów z naszej szkoły Wszystkim wykonawcom gratuluję wspaniałych występów.

Jerzy Kot

Kliknij w zdjęcie

Skip to content