OLIMPIADA ANTYSMOGOWA W SP 4

24 marca 2023 roku w naszej szkole odbyła się II edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej.  

Jest to konkurs organizowany w ramach Edukacyjnej Sieci Antysmogowej, realizowanej przez NASK-  Państwowy Instytut Badawczy. Projekt ten skupia placówki edukacyjne, nauczycieli i uczniów wokół wspólnej sprawy – przeciwdziałania zanieczyszczeniu powietrza i zmianom klimatu.

O tym, że tematyka ekologiczna jest bliska społeczności naszej szkoły świadczy duże zainteresowanie udziałem w konkursie wśród uczniów klas 7 i 8. Do etapu szkolnego zgłosiło się 19 osób. Do etapu wojewódzkiego, który odbył się  13 kwietnia zakwalifikowały się dwie uczennice z klasy 7c Anna Olejniczak      i Monika Bębel.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !

                                                                 Joanna Michalak

                                                                Faustyna Dunajewska.

Skip to content