EgzamiNocka

W dniu 31.03 o godzinie 18.00 w naszej szkole rozpoczęła się EgzamiNocka. 89 uczniów klas 8 wraz z nauczycielami zaczęło nocny maraton przygotowań do egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie odbyli lekcję języka polskiego, języka angielskiego oraz matematyki, na których przypomnieli sobie treść lektur oraz ich bohaterów, „must have”- wypowiedzi z języka angielskiego oraz wzory z matematyki. Uczestnicy, razem z wychowawcami, przygotowali pamiątkowe kartki dla swoich koleżanek i kolegów z klasy, którymi wymienią się na zakończeniu ich ostatniego roku szkolnego w murach naszej szkoły. Nie obyło się również bez pizzy i nocnego kina. W prima aprilisowy poranek, po nocy pełnej wrażeń, uczniowie  udali się do domów – ale nie myślcie sobie, to nie był żart!

Kliknij w zdjęcie

cof
Skip to content