KONKURS PLASTYCZNY PT. „WIOSENNY PEJZAŻ”

W dniu 17 marca br. nauczyciele bibliotekarze zorganizowali konkurs literacko –plastyczny na podstawie książki Doroty Gellner pt. Czarodziejskie podwórko”. Konkurs  skierowany został do dzieci z klas 1 obecnych w tym dniu w świetlicy. Przed konkursem dzieci usłyszały wiersz Doroty Gellner pt. „Wiosenny czarodziej”. Nauczyciel bibliotekarz przeprowadził z dziećmi rozmowę na temat zwiastunów wiosny i zmian w przyrodzie oraz opowiedział o technice malowania farbami akrylowymi na płótnie. Dzieci wykonały piękne wiosenne pejzaże.

Nagrodzono następujących uczniów:

I miejsce: Antoni Ziętek z kl. 1b, Małgorzata Kelma z kl. 1c, Zuzanna Borowczak z kl. 1d.

II miejsce: Oliwia Stachowiak z kl. 1e, Monica Słodki Carracedo  z kl. 1e, Julia Ułasewicz z kl. 1e.

III miejsce: Hubert Błażyński 1d, Artur Wolny kl. 1d,  Lena Matuszewska z kl. 1e.

Nagrody ufundowali nauczyciele bibliotekarze.

Konkurs plastyczny pt. „Wiosenny pejzaż”