AKCJA FIRMY LIDL POLSKA „SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW” W SP4

W tym roku szkolnym m.in. biblioteka szkolna otrzymała materiały plastyczne w ramach wyjątkowej akcji pt. „Szkoły Pełne Talentów” organizowanej przez firmę Lidl Polska. Akcja polegała na tym, że klienci sklepów Lidl Polska otrzymywali Talenciaki – specjalne vouchery, które następnie przekazywali wybranej szkole. To dzięki zaangażowaniu całej społeczności Czwórki nauczyciele bibliotekarze cały czas mogą prowadzić warsztaty w świetlicy szkolnej dla klas 1-3. Organizowane są ciekawe warsztaty: literackie, plastyczne, badawcze, krawieckie, integracyjne, z elementami terapii ręki i integracji sensorycznej. Głównym celem akcji firmy Lidl Polska jest rozwijanie talentów dzieci i stworzenie większych możliwości w szkołach, w których uczą się miliony polskich dzieci, a przede wszystkim inwestycja w ich przyszłość.