Ludzie z pasją

Ludzie z Pasją …. Ciąg dalszy spotkań z ludźmi, którzy żyją swoja pasją.

5 marca obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dentysty, podczas którego chcemy zwrócić uwagę na pracę lekarzy stomatologów i podkreślić potrzebę leczenia jamy ustnej oraz dbania o zdrowy, piękny uśmiech, który przez wiele lat jest wizytówką człowieka.

W marcu jednak też obchodzimy Światowy Dzień Jamy Ustnej. Przypada na 20 marca. Obchodzony jest w 100 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Jego organizatorem jest Światowa Federacja Dentystyczna (FDI World Dental Federation). Te dwa ważne dni dla naszego zdrowia są okazją do zwrócenia uwagi na problemy stomatologiczne i zachętą do dbania o prawidłowe nawyki higieny jamy ustnej,  pozwalające chronić nasze zęby przez całe życie oraz na osoby, które mogą w tym pomóc.

Chcąc przybliżyć naszym podopiecznym jak ważne jest dbanie o jamę ustną i profilaktykę z tym związaną oraz pracę osób, które nam w tym pomagają, zaprosiliśmy na spotkanie Panią Doktor Mariolę Malinowską – Patryas, która na co dzień dba o bezpieczeństwo naszej jamy ustnej.

W przemiłej atmosferze dowiedzieliśmy się jak dbać o jamę ustną, jak zapobiegać chorobom zębów, jakie są najczęstsze przyczyny zaniedbań z naszej strony. I oczywiście jak ważna w tych kwestiach jest profilaktyka.

Najważniejsze jednak okazało się, że spotkanie ze stomatologiem możliwe jest być przyjemne i bezbolesne. Pani Doktor zdiagnozowała nasze jamy ustne, zostawiła wskazówki i pokazała jak przyjemne może być profilaktyczne badanie.

Pani Doktor – Bardzo dziękujemy. Czujemy się bezpieczni i zaopiekowani.

Kliknij w zdjęcie

Skip to content