Kolędowanie w Katedrze Poznańskiej

To już stało się tradycją, że na początku każdego roku w Katedrze Poznańskiej odbywa się wielki koncert flażoletowy. W tym roku 14 stycznia już po raz 27 flażoleciści z całej Wielkopolski (i nie tylko)spotkali się przy Betlejemskim Żłóbku na wspólnym kolędowaniu. Dla społeczności Czwórki tym bardziej był to zaszczyt , gdyż nasza szkoła była w tym roku organizatorem wydarzenia. Dziękujemy Panu W . Wietrzyńskiemu za zarażanie nas swoją wielką pasją do muzykowania. Bardzo dziękujemy nauczycielom, rodzicom i uczniom , którzy kolędowali śpiewając lub grając na flażoletach oraz godnie reprezentowali naszą szkołę. Dziękujemy nauczycielom, pracownikom szkoły , rodzicom oraz wolontariuszom z klas ósmych, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej doniosłej uroczystości.

Dyrekcja Szkoły

Skip to content