Laboratorium Przyszłości- przygotowania przedświąteczne z drukiem 3D

Technologia druku 3D to obszar, z którym uczniowie naszej szkoły zapoznają się od września roku szkolnego 2022/2023. Tworzą oni własne projekty z wykorzystaniem aplikacji Tinkercad, a następnie drukują je przy użyciu drukarek 3D zakupionych w ramach programu Laboratorium Przyszłości.
Doskonałą okazją do podejmowania aktywności związanych z drukiem przestrzennym stał się dla nas okres przedświąteczny (koniec listopada oraz grudzień), w którym uczniowie podczas realizacji lekcji informatyki oraz zajęć rozwijających zainteresowania i uzdolnienia drukowali gotowe zaawansowane modele 3D.Uczniowie projektowali również własne ozdoby świąteczne i choinkowe bądź organizery na biurko. Wybrane wydrukowane modele 3D oraz projekty autorskie uczniów prezentujemy w galerii.

Kliknij we zdjęcie