MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ W PIŁCE NOŻNEJ -rocznik 2010 i 2011

16 listopada odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w piłce nożnej halowej dla chłopców z rocznika 2010 i 2011 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Aleksandra Doby w Zalasewie. SP 4 reprezentowali: Jan Sikora, Daniel Woźniak, Maciej Sokołowski, Nikodem Magdziarz, Tymoteusz Wujkowski i Bartosz Kurpik. Ze względu na dużą frekwencję drużyny podzielono na dwie grupy. Zawodnicy „Czwórki” znaleźli się w grupie B wraz z SP Paczkowo, SP 2 Zalasewo i SP 2 Swarzędz. Nasi chłopcy w pierwszym meczu gładko pokonali ekipę z Paczkowa, wygrywając z nią 3 – 0. W drugim meczu również bez straty gola zwyciężyli z SP 2 Zalasewo. W trzecim pojedynku zremisowali bezbramkowo ze szkołą podstawową nr 2 ze Swarzędza. Takie rezultaty pozwoliły zająć im pierwsze miejsce w grupie i w półfinale spotkać się z SP Kobylnica. Po bardzo emocjonującym spotkaniu zespół z Kobylnicy wygrał 1 do 0. Taki wynik zepchnął naszych chłopców ostatecznie na trzecie miejsce w turnieju. Rozgrywki wygrała drużyna gospodarzy.
Gratulujemy udanego występu i miejsca na podium!
Łukasz Szybaj