Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w piłce nożnej halowej

9 listopada odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w piłce nożnej halowej dla chłopców z rocznika 2008 i 2009. W pięknej i funkcjonalnej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Aleksandra Doby w Zalasewie spotkały się wszystkie (10!) szkoły naszej Gminy. Zawody piłkarskie od lat cieszą się największym zainteresowaniem i niemal zawsze jest na nich 100% frekwencja. 

W grupie A w pierwszym meczu wygrywamy 1:0 ze Szkołą Podstawową nr 2 w Swarzędzu, 1:0 ze Szkołą Podstawową z Paczkowa, remisujemy 0:0 ze Szkołą Podstawową nr 3 ze Swarzędza i wygrywamy 4:0 ze Szkołą Podstawową nr 5 w Swarzędzu. Zajmujemy 1 miejsce w grupie i w finale gramy z gospodarzami – Szkołą Podstawową nr 2 z Zalasewa. Po zaciętym pojedynku wygrywamy 2:0 i zajmujemy 1 miejsce w turnieju, strzelając łącznie 10 bramek, nie tracąc przy tym żadnej. Jest to ogromny sukces naszych uczniów, dający przepustkę do reprezentowania naszej Gminy w Półfinale Powiatu Poznańskiego. 

Skład naszej reprezentacji: Natan Polański, Igor Pytlik, Marcin Skrzypczak, Kamil Banaszak, Mikołaj Koszałka oraz Tymon Browarski.

Jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Skip to content