Dzień Edukacji Narodowej – koncert życzeń

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, który jest świętem wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali koncert życzeń.

Poprowadzili go Gabriela Hernik i Igor Wojciechowski z klasy VIIId.

Życzenia w imieniu całej społeczności uczniowskiej Czwórki złożyła pracownikom naszej szkoły przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Weronika Sudoł, uczennica klasy VIIIc. Były to życzenia wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z pracy oraz życzenia, aby podejmowany trud był dla wszystkich źródłem społecznego uznania. Słowa kierowane do dyrekcji, pracowników administracji i obsługi, nauczycieli klas I-III, nauczycieli wszystkich przedmiotów i wychowawców zapewniały, że uczniowie doceniają ich wysiłek wkładany w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Do życzeń uczniowie dołączyli piosenki poważne, nastrojowe i bardzo wesołe. Wykonawcami były uczennice klas IV – VIII: Jagoda Mężyńska, Oliwia Tromska, Agnieszka Włodarczyk , Jagoda Skrzypczak, Nina Wilkowska, Ala Mostek i Tola Lewandowska

Sceneria koncertu została utrzymana w jesiennej kolorystyce.

Dzień Edukacji Narodowej – 14 października 2022 to szczególny dzień dla wyjątkowego nauczyciela, Pani Marii Bonieckiej, która obchodzi jubileusz 45-lecia pracy dydaktycznej. Gratulujemy Pani wytrwałości i pracowitości. Życzymy zdrowia, siły, dobrego humoru i tego, aby Czwórka była dla Pani  wspaniałym miejscem, w którym Pani nadal chce być.

opracowała Grażyna Nowak

montaż filmów Jerzy Kot

Skip to content