Poznajemy się

Pierwsze dni w szkole to czas, kiedy się poznajemy. I tak właśnie było w naszej klasie 1a. Opowiadaliśmy o sobie, co lubimy robić i jak spędzamy czas wolny. Na podsumowaniu każdy z nas dokończył rysunek swojego portretu.

Później obeszliśmy naszą szkołę i zobaczyliśmy jak pracuje pani dyrektor, pani w bibliotece, nauczyciele w świetlicy i pani na stołówce szkolnej. Zobaczyliśmy, gdzie są i jak wyglądają niektóre gabinety- sekretariat, biblioteka, gabinet pań dyrektor i pani pielęgniarki, oraz świetlica dla nas i dla starszych dzieci. Trochę sobie pospacerowaliśmy po naszej szkole, ale za to dużo się dowiedzieliśmy.

Oj, chyba coraz bardziej zaczyna się nam podobać ta nasza klasa, no i szkoła 😉

A teraz spójrzcie, proszę jak pięknie potrafimy rysować. To oczywiście jesteśmy My- uczniowie klasy 1a 😉

Anna Kolankiewicz

Agnieszka Czwojdrak

Skip to content