Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

    Ukończenie pierwszego etapu nauki w szkole podstawowej to początek nowej przygody w poznawaniu świata w klasach starszych. 
I właśnie nadszedł ten czas. W piątek- 24 czerwca, uczniowie klas trzecich spotkali się wspólnie z koleżankami i kolegami z równorzędnych klas, aby na apelu przedstawić przygotowany program artystyczny i podziękować za opiekę, życzliwość i wsparcie Dyrekcji, Rodzicom oraz swoim Wychowawczyniom. Podczas apelu Pani Dyrektor wręczyła uczniom nagrody za szczególne osiągnięcia. Tytuł „Przyjaciela Dziecka” za włożoną pracę, zaangażowanie i troskę o dobre imię szkoły otrzymali również Rodzice 😉 Został też wyróżniony pan Wojciech  Wietrzyński ,który z rąk pani Dyrektor otrzymał "Złote Serce" za wieloletnie propagowanie muzyki w naszej szkole i wielkie serce dla wszystkich uczniów. Po części artystycznej i wspólnym zdjęciu klasowym uczniowie udali się na rozdanie świadectw do swoich sal. I tu już była rodzinna atmosfera 😉 Każdy mógł na zakończenie powiedzieć kilka słów swojej pani i się przytulić. Oj, tym przytulasom nie było końca, bo szkoda, że to były już ostatnie wspólne chwile. Jedynym pocieszeniem jest to, że nie odchodzimy z tej szkoły i w każdej wolnej chwili będziemy mogli odwiedzić nasze panie 😉
Teraz już mamy upragnione wakacje 😉 Nadszedł czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania. 
Jeszcze raz dziękujemy  za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody 😉
Wychowawczynie 
Uczniowie klas trzecich   
Skip to content