„Zwierzenia przedszkolaka”

Minął przedszkolny okres wesoły
I trzeba będzie iść do tej szkoły
Tu były klocki, misie, zabawki
Tam tylko lekcje i twarde ławki.
Zamkną mnie w klasie i przy zeszycie
Posadzą chyba na całe życie.
A gdy z niej wyjdę kiedyś po latach
To chyba będę starszy niż tata.
Lecz zrobię kawał i szybko wrócę do przedszkola
Gdy się nauczę pisać i czas mi jakoś przeleci
Będę autorem bajek dla dzieci.

W dniu 22.06.2022r.  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla dzieci z grupy Sówki i Żabki. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli rodzice i zaproszeni goście. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Wieczorek. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w życie naszych grup przedszkolnych.
Wszystkim absolwentom naszych zeróweczek życzymy pięknych, radosnych i bezpiecznych wakacji, a po wakacjach wielu sukcesów w klasie pierwszej.
Wychowawczynie