IV Memoriał im. Zenona Baranowskiego

W piątek, 10 czerwca odbył się IV Memoriał im. Zenona Baranowskiego. Na stadionie Unii zjawiło się aż 9 Swarzędzkich szkół. Nie mogło oczywiście zabraknąć naszej „czwórki”. Na zawody wystawiliśmy 23 osobową reprezentację. Wystartowaliśmy w 4 konkurencjach w 2 kategoriach wiekowych: dziewczyny i chłopacy 2009 i młodsi 60 i 200m, dziewczyny i chłopacy 2007/08 bieglo na 100m i 300m. Na zakończenie była jeszcze sztafeta mieszaną 10x100m, w której zajęliśmy 4 miejsce.

Indywidualnie na 300 m II miejsce zajął Jakub Tomelka.

W klasyfikacji szkół zajęliśmy bardzo wysokie 3 miejsce, ustępując miejsca tylko szkole z Paczkowa i naszym sąsiadom z SP3. 

Naszą Szkołę reprezentowali: Zuzanna Wietecka, Martyna Rodziewicz, Daria Hoffmann, Zuzanna Hoffmann, Lena Goślińska, Gabriela Hernik, Anastasiia, Oliinyk, Jagoda Mężyńska, Julia Trząsalska, Wiktoria i Weronika Nojek. Męska część to: Jakub Tomelka, Adam Twardowski, Brajan Kroczyński, Kacper Skrzypczak, Daniel Woźniak, Bartosz Marciniak, Jędrzej Organa, Konstanty Markowski, Oleksandr Mishchenko, Artur Mikito i Marcin Skrzypczak.

Opiekunowie: Ewa Gajda i Tomasz Klepacz

Skip to content