Festiwal teatralny  „Teatr Jednego i więcej Aktora”.

W czerwcu w naszej szkole często odbywają się imprezy, które dotyczą patrona szkoły Jana Brzechwy.
W tym roku szkolnym 14 czerwca odbył się wznowiony po dwóch latach pandemii festiwal teatralny "Teatr Jednego i więcej Aktora”.
Zadaniem chętnych do udziału uczniów było zaprezentowanie scenki w oparciu o wiersz Jana Brzechwy w kostiumie i z użyciem rekwizytów.
Przygotowania do konkursu zakończone zostały wysłuchaniem przez organizatorów wszystkich uczestników. Wyłoniono najciekawsze prezentacje do drugiego etapu.
Następnie odbył się pokaz prezentacji podczas imprezy finałowej z udziałem widowni.
Jury przyznało 5 wyróżnień w formie tytułu laureata.

Wyróżnione zostały 4 zespoły i jeden uczeń występujący indywidualnie.

Skład zespołów:
„Żuk” - Igor Silski, Jagoda Stolarska, Szymon Helak

„Kwoka” - Maria Chmil, Alicja Michalak, Jagoda Skrzypczak, Julia Tabat, Paweł Jokiel, Kostia Zubyk

„Na straganie” - Julia Tyma, Dominika Mańka, Sofiia Tupalo, Paweł Jokiel, Kostia Zubyk, Jagoda Skrzypczak, Szymon Helak

„Żaba” - Viktoriia Bocharova, Zuzanna Sobota , Tobiasz Jędrzejak

„Ręce i nogi” - Franciszek Stoma.

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy do udziału w naszym cyklicznym festiwalu za rok!!!

Organizatorzy: Marzena Waszak, Julita Kisiel, Jerzy Kot