Koncert dla rodziców

„Rodzice nie wychowują dzieci dla siebie, tylko dla świata i dla nich samych. Kiedy chcą być dobrymi rodzicami, starają się oprócz korzeni dawać dzieciom także skrzydła.” – Agnieszka Stein


Co prawda Dzień matki obchodzony jest 26 maja, ale wdzięczność i miłość powinna mieć swoje miejsce w sercach dzieci przez całe życie. W sercach dzieci i rodziców , ponieważ to „system naczyń połączonych”

Dzięki uprzejmości Państwa Elżbiety, Agnieszki Zawada-Chmiel, Zbigniewa Zawad,a na polanie przy Eurohotelu mógł odbyć się niesamowity koncert dedykowany rodzicom. Miejsce magiczne, mini zoo skansen ze starymi maszynami, placem zabaw dopieszczoną trawą stało się przestrzenią do delektowania się piosenkami w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych oraz zabaw dzieci. Koncert od roku ma formułę pikniku rodzinnego.

Wśród 51 wykonawców gościliśmy zaprzyjaźnioną uzdolniona wokalnie rodzinę uchodźców z Ukrainy, duet mamy i córki , solistów i kilkuosobowe zespoły. W sumie artyści zaprezentowali 33 piosenki.

Przepyszne ciasto upieczone przez rodziców, atmosfera koncertu sprawiła, że czas trwania tego wydarzenia nikomu się nie dłużył. Łzy wzruszenia i radość wypisana na twarzach dzieci i rodziców stała się zwieńczeniem tych niesamowitych chwil.
Bardzo dziękuję paniom Asi Paupa, Ani Pluta-Dąbrowskiej, Ani Zgóreckiej, Danusi Hernackiej oraz rodzicom za pomoc w organizacji koncertu.

Zapraszam do obejrzenia foto-relacji z koncertu

 Jerzy Kot 

 
           
Skip to content