XXV GMINNE IGRZYSKA SPORTOWE DZIECI  I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ 2022  – 25 lat z Wami i dla Was!

XXV GMINNE IGRZYSKA SPORTOWE DZIECI  I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ 2022  - 25 lat z Wami i dla Was!

POD HASŁEM:

Zwycięstwo jest przecież dla ludzi

Zwycięstwo też w tobie się tli ...(Golec uOrkiestra)

W piątek 13 maja 2022roku, w Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu, w godzinach od 10.00-12.00  odbędą się już XXV, jubileuszowe Gminne Igrzyska Sportowe Dzieci  i Młodzieży Niepełnosprawnej. Głównym organizatorem igrzysk jest Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Elżbieta Wieczorek i Fundacja Dzieciaki Czwórki. Hasłem tegorocznych igrzysk są następujące słowa: Zwycięstwo jest przecież dla ludzi/

Zwycięstwo też w tobie się tli. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami wraz ze swoimi opiekunami do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym.

Zgłoszenia udziału w igrzyskach można dokonać telefonicznie lub emailowo do dnia 10.05.2022r.:

+48501495141, fundacjadzieciakiczworki@czworka.edu.pl.