Świątecznie w klasach ZET

11 kwietnia, chwile przed przerwą świąteczną w oddziałach edukacyjno- terapeutycznych odbyły się zajęcia wielkanocne.
Uczniom przypomniano o wiosennym święcie, które przypada już w tą niedzielę. Na zajęciach zwrócono uwagę na to czym różni się Wielkanoc od Bożego Narodzenia. Uczniowie dzięki własnoręcznie zrobionym woreczkom sensorycznym mogli stworzyć kolorowe jajka, zajączki i baranki. Wszystko to poprzez zabawę i w miłej atmosferze. Punktem kulminacyjnym było stworzenie własnego obrazka przy pomocy koreczka, białej kartki papieru i kawałka tapety.
Dzieciaki za pomocą zmysłów rozwijały kreatywność i dobrze się bawiły. Zakończenie zajęć stanowiła ewaluacja dokonana przez uczniów. Jest nam bardzo miło, że wszyscy jednogłośnie wybrali uśmiechnięte jajko!
Dziękujemy bardzo pani Magdzie Piechockiej i pani Wiktorii Szwanka za zorganizowanie warsztatów, które na długo zapadną uczniom w pamięć!

Życzymy wesołych Świąt Wielkanocnych, spokoju i odpoczynku.