Budżet Obywatelski

Jak można zauważyć, od pewnego czasu w świetlicy w holu szkoły stoi stół do mini bilarda. Od momentu pojawienia się stał się nie lada atrakcją, z której korzystają uczniowie zarówno młodszych jak i najstarszych klas. Pomysł na ustawienie w szkole stołu do bilarda był jedną z propozycji naszych uczniów, zgłoszonych do budżetu obywatelskiego. W ramach współpracy z Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej CREO, Samorząd Uczniowski SP4 po raz drugi zapytał uczniów co ich zdaniem potrzebne jest im w naszej szkole. W zorganizowanym przez SU głosowaniu opowiedzieli się oni właśnie za tym projektem, którego zakup został następnie sfinansowany przez naszego Partnera. W ramach projektu DziałaMY Centrum CREO oraz Samorząd Uczniowski pragnie pomóc naszym uczniom być aktywnymi, uważnymi na otoczenie młodymi obywatelami i społecznikami, a przygotowanie budżetu obywatelskiego jest jednym z tego przejawów.

Skip to content