Niesiemy pomoc

Od samego początku działania naszej Fundacji na stronie szkoły przewijają się twarze uśmiechniętych podopiecznych, którzy każdego dnia swoją obecnością umacniają nas w przekonaniu, że to co robimy jest dobre.

Jednak od kilku dni nie możemy spać spokojnie siedząc cicho i nie komentując tego co się dzieje za naszymi granicami. Jesteśmy fundacją prospołeczną i nie możemy odwrócić oczu od zła, które dzieje się w Ukrainie. 

Każdy człowiek, mały czy duży, pełnosprawny czy z niepełnosprawnością jest bliski naszego sercu. W naszej szkole uczy się wiele dzieci, których rodzina jest z Ukrainy. Ich cierpienie oraz smutek jest skutkiem niepewności co do przyszłości oraz bezpieczeństwa obywateli naszego sąsiedniego państwa.

Każdy człowiek jest tak samo ważny, a teraz naszym celem powinna być pomoc, którzy najbardziej jej potrzebują.

W naszej szkole będziemy zbierać wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy:

żywność (długoterminowa)
Artykuły dla dzieci i niemowląt,
Artykuły higieniczne
Odzież i tekstylia.
Proszę o przekazywanie rzeczy do holu szkoły od poniedziałku. Przekażemy wszystko odpowiednim organom pomagającym. Kilka dni temu wstaliśmy rano i przecieraliśmy oczy ze zdumienia na informacje zamieszczane w mediach. Dzisiaj powinnismy stanąć na wysokości zadania by wspomóc potrzebujących na wschodzie. 

Zapraszamy do zbiórki.

Przekazujemy również link do strony , na której znajduje się lista wiarygodnych zbiórek i akcji charytatywnych.
https://demagog.org.pl/

Skip to content