Od początku, czyli historia życia na ziemi …

24.02.2022 gościliśmy w murach Swarzędzkiej Czwórki niezwykłą osobę. Panią Kasię Bajerowicz , ilustratorkę i autorkę książek dla dzieci z cyklu „Opowiem ci mamo”. Najnowszą pozycją książkową , której autorką jest Pani Kasia jest książka „Od początku, czyli powstanie i rozwój życia na Ziemi”. Wehikuł czasu jakim jest nasza wyobraźnia dzięki wspaniałej narracji do poszczególnych stron książki przeniósł nas do czasów kiedy powstawała nasza planeta. Ciepły subtelny głos Pani Kasi potęgował niesamowite wrażenia z tej podróży. Poznaliśmy historię Ziemi od jej początków do czasów dinozaurów.

Po powrocie do współczesności uczniowie klas specjalnych uczestniczyli w warsztatach plastycznych , których głównymi bohaterami były dinozaury. Te nasze , były kolorowe sympatyczne i bardzo piękne.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

Jerzy Kot