SP 4 wsparła PCK na Święta

SP 4 ZEBRAŁA ARTYKUŁY SPOŻYWCZE ORAZ WYKONAŁA STROIKI ŚWIĄTECZNE NA ŚWIĘTA BOŻONARODZENIOWE

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu czynnie włączyła się w zbiórkę artykułów spożywczych z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie zebrane produkty zostały przekazane Oddziałowi Rejonowemu Polskiego Czerwonego Krzyża w Poznaniu. W imieniu PCK pragnę serdecznie podziękować następującym klasom wraz z ich wychowawcami: wszystkim oddziałom ZET, kl. 7e, 8e, 6a, 6b, 4b, 1b, 7b, 8a, 8b, 7d.

Dodatkowo, niektórzy uczniowie wyżej wymienionych klas, wykonali stroiki świąteczne, które zostaną przekazane osobom starszym i samotnym. Dzięki tej inicjatywie, wiele osób będzie miało poczucie, że ktoś o nich myśli oraz ich wspiera podczas tych Świąt Bożego Narodzenia.

Łukasz Szybaj