Wizyta w parku iluminacji w Poznaniu

Środa, 9 grudnia na długo pozostanie w pamięci uczniów oddziałów edukacyjno- terapeutycznych. Właśnie w ten dzień, gdy na dworze robiło się już ciemno, pojechaliśmy do  Magicznego Lasu.

Był to niezapomniany spacer do krainy wyobraźni. Do krainy pełnej kolorowych świateł, świateł tworzących przepiękne obrazy. Widzieliśmy drzewo życia, którego duchy odsłaniały nam sceny leśnego świata fantazji, w którym królowały bajecznie kolorowe rośliny, grzyby, owady. Spotkaliśmy wiewiórkę, wilka,  nietoperza, ślimaka i jeże. Podziwialiśmy liście kasztanowca, klonu, dębu. Było nieziemsko i cudownie.

Nie wierzycie? Najlepiej sami wybierzcie się do Ogrodu Dendrologicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu .